Сторінка першокласника

21Шановні батьки майбутніх першокласників!

       Звертаємо вашу увагу на те, що початкова школа при гімназії №1 «Надія» працює за в сеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

 

Мета проекту «Інтелект України» — впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді

Інтелект – один із найдорожчих ресурсів. Щоб пересвідчитися, наскільки цінним у сучасному світі є інтелект, варто переглянути інформацію про галузі економіки, що найбільш динамічно розвиваються: телекомунікації та Інтернет-проекти, фінансова галузь, високотехнологічне виробництво і ринок програмних продуктів. Навіть металургію, нафтопереробну та хімічну промисловість не можна уявити без сучасних технологій, і наукоємність цих галузей невпинно зростає.

Упродовж другої половини ХХ сторіччя, а особливо на початку нинішнього, усі розвинені країни опікуються проблемою ідентифікації інтелектуально обдарованих дітей та молоді, створення для них спеціальної системи освіти, а також залучення талановитої молоді з інших країн через всілякого роду грантові й інші програми. На обдарованих учених та спеціалістів, можна сказати, полюють, бо кожен із них спроможний принести надзвичайну користь не лише певним компаніям, а й країні.

Сутність всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України  полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій,раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

У межах проекту учні початкової школи мають можливість:

— розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;

— сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;

— вільно спілкуватися іноземними мовами;

— сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів;

 — сформувати компетентність «Умій учитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини.

23

Бажаємо, щоб гімназія стала для Вашої дитини джерелом радості пізнання, комфорту та успіху!

 

Шановні батьки!

Якщо ви вважаєте, що ваша дитина допитлива й розумна, якщо ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на вас. За додатковою інформацією радимо звернутися до нашої гімназії №1 «Надія» – учасника всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

 

Організація навчально-виховного процесу в 1 класі.

До 1 класу початкової школи при гімназії зараховуються діти з 6 років за результатами співбесіди.

Тривалість уроків у 1-ому класі — 35 хвилин. На уроках проводяться дві фізкультхвилинки. Домашні завдання в першому класі не задаються. Розвантажувальний день — четвер.

24

У початковій школі працює група продовженого дня. Відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) для першокласників, які відвідують групу продовженого дня,  організовано  денний відпочинок (сон), а також  прогулянки на свіжому повітрі.

Навчальний план для учнів початкової школи, в т.ч. і для 1 класу розрахований на 5-денний робочий тиждень. Навчання першокласників здійснюється за семестровою структурою.

Якщо у Вас виникають питання звертайтесь до адміністрації гімназії та за телефоном 7-00-21

 

Батькам майбутніх першокласників              Перелік питань майбутнім першокласникам

 

     

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *