Вчителі

2

Сергієнко Валентина Павлівна

Директор

Заслужений учитель України

Учитель географії, природознавства

Вища категорія, учитель-методист

 

Проценко Людмила Леонідівна

Заступник директора

Учитель фізики, природознавства

Вища категорія, учитель-методист

Ралько Ольга Володимирівна

Заступник директора

Учитель англійської мови

Вища категорія, учитель-методист

Володько Олена Миколаївна

Заступник директора

Учитель початкових класів

Вища категорія, учитель-методист

Вовчок Зоя Іванівна

Заступник директора 

Учитель української мови та літератури

Вища категорія, старший учитель

Антоненко Людмила Василівна

Учитель англійської мови

Вища категорія, учитель-методист

Місячна Юлія Миколаївна

Учитель англійської мови

Вища категорія, старший учитель

Єфименко Олександра Валентинівна

Учитель англійської мови

Спеціаліст II категорії

Дубяга Валерія Михайлівна

Учитель англійської мови

Спеціаліст II категорії

Сєдих Марина Вікторівна

Учитель англійської мови

Вища категорія, старший учитель

Мульченко Вадим Едуардович

Учитель німецької мови

Спеціаліст

Берегова Ірина Владиленівна

Учитель зарубіжної літератури, російської мови, медіакультури

Вища категорія, учитель-методист

Титаренко Олена Олександрівна

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Спеціаліст I категорії

Слободянюк Олена Олександрівна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Вища категорія

Савранська Альбіна Олександрівна

Учитель математики, логіки, економіки

Вища категорія, старший учитель

Кравчук Тетяна Миколаївна

Учитель математики, логіки, еврики

Спеціаліст

Дронов Сергій Степанович

Учитель інформатики

Спеціаліст

Циганок Валентина Георгіївна

Учитель біології, хімії, захисту Вітчизни

Вища категорія, старший учитель

Баєвська Людмила Валентинівна

Учитель фізичної культури

Вища категорія, старший учитель

Григор'єв Володимир Олександрович

Учитель історії, правознавства, громадянської освіти

Спеціаліст II категорії

Бондаренко Владислав Ігорович

Учитель фізичної культури

 

Власенко Ірина Володимирівна

Учитель початкових класів

Вища категорія, старший учитель

Войник Тетяна Андріївна

Учитель початкових класів

Вища категорія, старший учитель

 

 

Фєсік Олена Ігорівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Фролова Юлія Вікторівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст

 

 

Зоріна Олена Олександрівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Чепижко Вікторія Володимирівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

 

 

Сичова Неля Сергіївна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Сергієнко Галина Павлівна

Учитель трудового навчання, етнографії, бібліотекар

Спеціаліст

 

 

Клименко Таміла Валеріївна

Учитель основ християнської культури

Спеціаліст

Бедюх Анастасія Анатоліївна

Психолог

Спеціаліст

 

 

Павленко Яна Юріївна

Учитель хореографії, соціальний педагог

Спеціаліст

Зубко Андрій Анатолійович

Учитель трудового навчання, основ здоров'я

Спеціаліст

 

 

Кирилюк Катерина Юріївна

Педагог-організатор

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *