Новини гімназії

Усі переконані, що на канікулах учителі, як і учні, відпочивають. А ось і ні! Для педагогів це час особливий. Саме зараз вони наполегливо навчаються, аби збагатити свій методичний арсенал.

Ось і 29 жовтня вчителі гімназії №1 «Надія» зібралися, аби з’ясувати, чим же так особливе нове покоління учнів – діти Z або покоління центеніалів. Сьогодні переважна більшість психологів стверджує, що це особлива вікова група, яка має особливі цінності, інтереси, риси та ідеали, що формуються під впливом швидкозмінних умов життя.

Саме на цьому наголосила заступник директора З.І.Вовчок, знайомлячи присутніх із тим, чим же саме відрізняються сучасні «діти Інтернету та соціальних мереж» від попередніх поколінь.

Психолог Бедюх А.А. розповіла присутнім про результати проведеного анкетування учнів гімназії, які засвідчили, що наші учні справді змінилися, і сприймають оточуючий світ «на кінчиках пальців». Тому для більш повного задоволення освітніх потреб учнів нам потрібно додати своїй професійній діяльності оперативності, максимально візуалізовувати матеріал тощо, використовуючи при цьому інноваційні освітні технології.

На практичній частині вчителі отримали відповіді на питання про те, як працювати з сучасними дітьми. За результатами жвавого обговорення було зроблено висновок: саме через прийняття їх унікальності, манери спілкування, сприйняття їх передчасної дорослості, а ще застосування в освітній інформаційних технологій. А ще учні повинні відчувати, що їхні зусилля не даремні, а сформовані в гімназії компетентності знадобляться в подальшому житті.

На завершення учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо того, як зробити співпрацю з центеніалами ефективною й успішною.

     

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *