Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Ось уже 10 років у Черкасах для виявлення креативних педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні інноваційні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи, проводиться Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Тут традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі управлінської діяльності й освітнього процесу.

Цьогоріч участь у форумі взяли і представники гімназії: директор Сергієнко Валентина Павлівна та її заступник Вовчок Зоя Іванівна.

Гості фестивалю отримали чудову можливість ознайомитися з основними положеннями нової монографії Івана Дмитровича Беха «Особистість на шляху до духовних цінностей», примірник якої з автографом отримала наша гімназія.

Освітяни мали змогу ознайомитися з сучасними підходами до впровадження педагогічних інновацій, відвідати майстер-класи та презентації. І лише 5 шкіл із сорока семи авторських навчальних закладів презентували свої наробки. Виступ Валентини Павлівни про модель гімназії як Школи культури здоров’я отримав схвальні відгуки всіх присутніх науковців і практиків.

     

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *